نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بزرگترین آرزوی من مرگ بابام هست

1102
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47105
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بزرگترین آرزوی من مرگ بابام هست

با سلام ،
    پدرم که اسم ناپدری هم براش زیادیه یه موجود بی خاصیت بی مصرف ، ۷۰ سال از عمرش رفته نه بیمه داره که حقوقی داشته باشه نه هیچوقت کار کرده مادر من ۷ سال با بدبختی تو خونش زندگی کرد بعدشم رفت منو از مادرم گرفت که مثلا اونو بچرزونه منو بدبخت کرد نه گذاشت من ازدواج کنم نه گذاشت مادر به خودم ببینم نه خونه داره نه بیمه نه حقوق ، نه هیچوقت فهمید از کجا اومد من رفتم مدرسه نفهمید چطوری رفتم دانشگاه همیشه یا مست بود یا نشعه بود یا خمار بود یا قمار بازی میکرد یا زندان بود ، با مادرش زندگی میکرد حقوق اونو خرج میکرد الانم که مادرش مرده هیچی پول نداره ، برادرش برامون خونه گرفته ، زیونشم درازه متوقع هم هست از من ، ازش متنفرم حالم ازش بهم میخوره دلم نمیخواد صداشو بشنوم ریختشو بیینم ، اگر الان خبر مرگشو بیارن جشن میگیرم بزرگترین آرزوی زندگیم درحال حاضر مرگ این مرتیکه بیخاصیته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بزرگترین آرزوی من مرگ بابام هست

سلام به شما لیلا جان
    اگر این 65 که کنار آی دی گذاشته اید نشان از شرایط سنی شما داشته باشد خب نشان می دهد که شما یک خانم جوان بالغ هستید که می توانید برای زندگی خود تصمیم گیری کنید با توجه به اینکه خب پدر شما با مشکلات زیادی از جمله اعتیاد روبرو هستند و مسئولیت پذیری لازم را ندارند شما می توانید در احترام به ایشان مسیر رشدی خودتان را طی کنید و در این مسیر اجباری برای زندگی با ایشان برای شما وجود ندارد اما خب بهتر است که همه شرایط را مد نظر قرار بدهید و تصمیم گیری کنید .
    اینکه شما از پدر عصبانی و ناراحت باشید قابل درک هست اما ممکن است که او هرگز نخواهد مسیر رشدی خودش را عوض کند شما در این مسیر تصمیم دارید چگونه زندگی کنید در این مورد بهتر است با عمویتان مشورت کنید و سعی کنید که از توانایی های خودتان و حمایت آنها برای طی کردن مسیر رشدی بهتر استفاده کنید.

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)